Prečo práve My Lux Paw?

#Psy
 
Ako zodpovedný partner chceme podporovať majiteľov a chovateľov, a dbať na zdravie štvornohých miláčikov správnou výživou.
25. februára 2022 o 08:00
Prečo práve My Lux Paw?

Ako zodpovedný partner chceme podporovať majiteľov a chovateľov, a dbať na zdravie a pohodu štvornohých miláčikov. Správna výživa je jedným z najdôležitejších faktorov, ktorá výrazne ovplyvňuje celkové zdravie štvornohých miláčikov a preto akýkoľvek nedostatok potrebných bielkovín, vitamínov a minerálov sa môže čoskoro prejaviť aj na ich zdraví.

Vo všetkých našich produktoch sa vyhýbame chemickým konzervantom, dochucovadlám, farbivám či GMO surovinám.

NAJKVALITNEJŠIE SLOVENSKÉ GRANULY

Granulované krmivo My Lux Paw sa vyrába na Slovensku a z veľkej časti za použitia lokálnych surovín. Je založené na princípe "All Life Stages", inak povedané - pre všetky vekové štádiá. Čo znamená, že bez ohľadu na veľkosť, vek a plemeno psa poskytujú vysoko stráviteľné a využiteľné množstvo kvalitných bielkovín, vitamínov a minerálov. Pri výrobe granúl sa používa sušené ale aj čerstvo spracované mäso. Granuly sú bohaté na sušenú zeleninu, konopnú múku, sušené bylinky a humínové látky, ktoré podporujú správnu funkciu tráviaceho traktu a imunitného systému.

KVALITNÉ DOPLNKY VÝŽIVY

Pokiaľ si zástanca kŕmenia surovou stravou, inak povedané BARF, a nemáš po ruke pripravenú zeleninu či ovocie alebo ju tvoj štvornohý miláčik odmieta čerstvú, tak vyskúšaj naše prírodné doplnkové krmivá Dried veggie mix a Dried fruit mix, ktoré si tvoj miláčik zamiluje bez vymýšľania.

Nezabúdaj aj na správny prísun vitamínov a minerálov vďaka produktu Immuno Booster. Ak máš doma granulkáča, tak mu môžeš pridať do granúl náš vysokokvalitný lososový olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny, ktoré pozitívne ovplyvňujú metabolizmus. A pre psieho športovca alebo seniora môžeš vyskúšať komplexnú kĺbovú výživu Musculoskeletal system support.

Pri nákupe nezabudni využiť aj zľavový kód "2022" pre -10%.

www.myluxpaw.sk

info@myluxpaw.sk

+421 9 48 750 884

Komentáre k článkuPridaj komentár: