Objavila sa vám pred dverami mačka?

#Mačky
 
Často sa stane, že sa mačka proste zjaví. Z ničoho nič sa objaví pred dverami a vy stojíte pred otázkou, či si ju ponechať, alebo jej povedať nie. Prečo si vlastne mačka vyberie práve váš dom?
Andrej Jakubík | 5. mája 2018 o 08:00
Objavila sa vám pred dverami mačka?

Objavila sa vám pred dverami mačka?

Väčšina šťastných majiteľov mačiek sa zhodne v jednom bode a to je spôsob nadobudnutia mačky, ktorá je právom považovaná za šedú eminenciu sveta domácich zvierat. Mačka je charakterovo veľmi svojrázne zviera a vyžaduje si aj svojrázny prístup. Často sa stane, že sa mačka proste zjaví. Z ničoho nič sa objaví pred dverami a vy stojíte pred otázkou, či si ju ponechať, alebo jej povedať nie. Prečo si vlastne mačka vyberie práve váš dom?

Mačka je vo svojej podstate jednoduchý tvor. Hlavnými dôvodmi, pre ktoré hľadá nový domov je potrava, teplo a bezpečie. Ľudské obydlie jej dokáže poskytnúť všetko čo potrebuje. Potrebuje si však na svoju stranu získať človeka samotného. V mnohých kultúrach je prichýlenie mačky doslova a do písmena povinnosť a považuje sa za obrovské šťastie, keď si mačka vyberie práve váš dom.

To, že mačka chce vstúpiť do vášho domu podľa mnohých ezoterických názorov znamená, že dom je bez zlej energie a mačka ho považuje za bezpečné a šťastné miesto na život. Mnohí ľudia dokonca veria, že mačka vstúpi do vášho života pre určité dôvody a po splnení svojho poslania vás zasa opustí. Mačka má v mnohých národoch povesť ochranného talizmanu, ktorý chráni celú rodinu pred zlom. Veríte aj vy podobným názorom? Ak máte vlastnú skúsenosť, tak sa s nami neváhajte podeliť v komentároch.

Pozrite si video, ktoré dokazuje, že aj napriek mnohým názorom, dokáže mačka chrániť človeka na ktorom jej záleží. V tomto prípade vyhodnotila aj nevinnú hru ako možnú hrozbu a rozhodla sa pomáhať a chrániť.

Zdroj: Youtube

Komentáre k článkuPridaj komentár: