Šampón pre Yorka

5 komentárov
  • muska33, 24. septembra 2016 o 21:47
    Ahojte, majitelia yorkshirov poradíte mi prosím dobrý šampón na ich jemné vlasy? Dlho sme používali z chov produktu, ale dostali sme lupiny a nie a nie sa ich zbaviť.

• wera1, 25. septembra 2016 o 12:30
    Ahoj, ja používam na moju chlpatú slečnu šampón z obchodu. Volá sa KW, ale málo kto si prečíta, že je na fľaši napísané, že ho treba nariediť s vodou pred použitím na psíka. Zatiaľ sme nemali žiadne lupiny.

• patriciaz, 25. septembra 2016 o 21:38
    Ja som minule volala sestre, že keď pojde do mesta, nech mi kúpi pre Ronyho šampón. Samozrejme, čo by ste od teenegera chceli aby niečo kúpil a nebodaj to musel nosiť po meste a aj domov priniesť. Jej odpoveď, že akurát si objednávam šamón z notina. Majú tu aj pre psov.Objednám mu tiež a za 2 dni príde. Nuž prišiel a som veľmi milo prekvapená. Určite skúsime aj iné varianty ako túto » www.notino.sk/menforsan/premium-natural-sampon-s-hodv...

• maciatkokiki, 26. septembra 2016 o 21:17
    Ahoj, a je tvoj psík zdravý? Lebo može to byť aj príznakom nejakej choroby, alebo zlého stravovania. Ak by zmena šampónu neporiešila tvoj problém choď s ním radšej k lekárovi.

• saraotal, 26. septembra 2016 o 22:46
    Čauko, my sme riešili podobný problém u nášho psíka asi pred pol rokom. Tiež dostal lupiny zo šampóna čo sme dlhodobo používali. Najkor sme sa prelakli čo sa deje, lebo doteraz to nikdy nemal, ale aj veterinár nám odporúčal kúpať v menej koncentrovaných dáckach šampónu a striedať viac kvalitných značiek.

Pridaj komentár:

Máš registráciu na našom webe?
Prihlás sa svojim kontom na Zvieratka.Pravda.sk (ale môžeš použiť aj prezývku z Varecha.sk)

Nemáš zaregistrované konto? Zaregistruj sa, je to zadarmo! Registrácia